ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΑΙΚΤΡΙΩΝ

Ονοματεπώνυμο       Ύψος       Θέση       Ηλικία
Κινάνη Μαρίνα        0.00       X       18
Ελχάζ Ρίμα        0.00       X       18
Αγγελή Περσεφόνη       0.00       Χ       17
Νικολάου Βίκυ        0.00       X       17
Ασσιώτου Εύα        0.00       X       17
Νικηφόρου Αντωνία        0.00       X       17
Κυπριανού Ιωάννα        0.00       X       16
Ζίττη Χαρά        0.00       X       16
Κάσινου Στεφανία        0.00       X       16
Κλεάνθους Θέα        0.00       X       16
Ανδρέου Ελένη        0.00       X       16
Αγγελή Παναγιώτα       0.00       Χ       15

 

ΑΓΩΝΕΣ Α' ΦΑΣΗΣ

Αγ. Αγώνας       Σκορ       Ημερομηνία       Ώρα       Γήπεδο
1 YOUTH STARS-ΕΘΑ       55-68       ΣΑΒ 21/09/19       17:00       ΛΥΚΕΙΟ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΥ
2 ΕΘΑ-ΕΝΑΔ       59-13       ΣΑΒ 28/09/19       15:00       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΒΑ-ΕΘΑ       26-59       ΣΑΒ 05/10/19       14:00       ΛΥΚΕΙΟ ΑΠ. ΒΑΡΝΑΒΑ
4 ΕΘΑ-ΑΠΟΠ       67-46       ΣΑΒ 12/10/19       17:30       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ
5 ΖΗΝΩΝΑΣ-ΕΘΑ       52-56       ΣΑΒ 19/10/19       15:30       ΓΥΜΝΑΣΙΟ Π. ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
6 ΕΘΑ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ       53-48       ΣΑΒ 26/10/19       15:00       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΕΘΑ       53-56       ΣΑΒ 02/11/19       16:00       ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΕΛΛΗΝΑΣ
8 ΕΘΑ-Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ       69-46       ΣΑΒ 09/11/19       18:30       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ
9 PHOENIX-ΕΘΑ       00-00       ΣΑΒ 23/11/19       14:00       ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
10 ΕΘΑ ΡΕΠΟ       00-00        ---        ---        --- 
11 ΕΘΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ       00-00        ---        ---        --- 
12 ΕΝΑΔ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
13 ΕΘΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΒΑ       00-00        ---        ---        --- 
14 ΑΠΟΠ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
15 ΕΘΑ-ΖΗΝΩΝΑΣ       00-00        ---        ---        --- 
16 ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
17 ΕΘΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ       00-00        ---        ---        --- 
18 Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
19 ΕΘΑ-PHOENIX       00-00        ---        ---        --- 
20 ΕΘΑ ΡΕΠΟ       00-00        ---        ---        --- 
21 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
22 ΕΘΑ-YOUTH STARS       00-00        ---        ---        --- 

 

ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Αγ. Αγώνας       Σκορ       Ημερομηνία       Ώρα       Γήπεδο
1 Προκριματική φάση
ΕΘΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΒΑ
      56-23       ΣΑΒ 16/11/19       17:00       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ (ΡΕΠΟ)
ΤΡΙΤΗ 17:30 - 19:00 (ΦΛΩ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΠΕΜΠΤΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΣΑΒΒΑΤΟ (ΑΓΩΝΕΣ)
       

Table icon

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

Θ. Ομάδα Α. Ν. Η. M. Υ. Κ. Π. Β.
                   
1 ΕΘΑ Έγκωμης 8 8 0 0 487 339 0 16
2 Ζήνωνας 8 7 1 0 529 329 0 15
3 Youth Stars 7 5 2 0 405 282 0 12
4 Α.Ο. Αραδίπου 7 4 3 0 404 352 0 11
5 ΑΠΟΠ Πάφου 8 3 5 0 346 368 0 11
6 ΑΝΟΡΘΩΣΗ Αμμοχώστου 7 3 4 0 384 372 0 10
7 Phoenix MJ Basket Plus 7 3 4 0 411 440 0 10
8 Κεραυνός Στροβόλου 6 3 3 0 321 322 0 9
9 Διγενής NBA 7 2 5 0 249 377 0 9
10 Απόλλων Λεμεσού 6 0 6 0 203 372 0 6
11 Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ 7 1 4 2 158 344 2 4

Search

Ε.Θ.Α. ΕΓΚΩΜΗΣ

Αθλητικό Σωματείο, Ένωσις Θυέλλης Αναγεννήσεως με έδρα την Έγκωμη Λευκωσίας. Χρώματα του σωματείου είναι το κίτρινο και το μαύρο.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση: Γρηγόρη Αυξεντίου 52,
Έγκωμη, 2407 Λευκωσία

Τηλέφωνο: 70001942, 22590233

E-mail: info@etha-engomi.net